امروز شنبه  11 تير 1401
تعداد بازدید : 134 - تاریخ خبر : چهارشنبه 31 فروردین 1401 - 09:00  
رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان: رعایت عدالت در ارجاع، هدف اصلی هیات مدیره است

#خبر

#خبر

 

رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان:

رعایت عدالت در ارجاع، هدف اصلی هیات مدیره است

 

🔺 رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان در جلسه هیات مدیره کانون اظهار داشت: رعایت عدالت در ارجاع و جلب رضایت حداکثری کارشناسان هدف اصلی هیات مدیره است.

 

🔺 به گزارش روابط عمومی کانون، حجت والیزاده در این جلسه که ظهر روز سه‌شنبه 30 فروردین در سالن جلسات کانون برگزار گردید، با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته در زمینه ارجاع کارشناسی گفت: بر اساس دستورالعمل شورای عالی، مواردی از جمله شرکت در مجامع عمومی کانون، انجام کارشناسی معاضدتی، پذیرش کار کارشناسی و انجام به موقع آن از جمله مواردی است امتیاز تاثیرگذار در ارجاع دارد و عدم رعایت آن‌ها منجر به درج امتیاز منفی می‌گردد.

 

🔺 وی افزود: برای رعایت این دستورالعمل در حال بروزرسانی سامانه ارجاع هستیم و به زودی شرایط لحاظ موارد یادشده را فراهم می‌کنیم.

 

🔺 والیزاده با اشاره به مصوبه جلسه پیش هیات مدیره در خصوص نظارت بازرسان کانون بر امر ارجاع و در اختیار قرار دادن یک نسخه از ارجاعات تصریح کرد: همواره خواهان نظارت دقیق بازرسان کانون بر ارجاعات بوده و هستیم اما پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از کاغذبازی، امکان رصد ارجاعات یا بر اساس برهه زمانی یا سایر گزینه‌ها از جمله رصد ارجاع از منظر بالاترین قیمت یا بیشترین میزان ارجاع فراهم شود؛ ولی در نهایت آنچه خواسته بازرسان کانون است برای ما مهم است و همان را فراهم می‌کنیم.

 

🔺 رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان با اشاره به مصوبه مجمع عمومی مبنی بر تهیه زمین برای احداث ساختمان جدید کانون گفت: به شدت پیگیر این مساله هستیم و به نتایج خوبی رسیده‌ایم و امیدواریم آنچه در نهایت به دست می‌آید با در نظر گرفتن چشم‌انداز بلندمدت در شان کانون و کارشناسان کانون باشد.   

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان