امروز دوشنبه  8 خرداد 1402
تعداد بازدید : 139 - تاریخ خبر : چهارشنبه 21 مهر 1400 - 11:46  
دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد: با تجزیه و تحلیل مسائل می‌توانیم آسیب‌شناسی بهتری داشته باشیم

#خبر

 

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد:

 

با تجزیه و تحلیل مسائل می‌توانیم آسیب‌شناسی بهتری داشته باشیم

 

🔺 دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد نیز در این جلسه با اشاره به چالش‌های مطرح شده در خصوص حوزه کارشناسی و دستگاه قضایی اظهار داشت: با تجزیه و تحلیل مسائل می‌توانیم آسیب‌شناسی داشته باشیم.

 

🔺 داریوش شاهون‌وند با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی هم انتظارات و خواسته‌هایی از کارشناسان دارد، گفت: برگزاری جلسات منظم و مشترک میان دادگستری و کارشناسان می‌تواند منجر به برطرف شدن مشکلات و چالش‌ها و در نتیجه تعامل بهتر شود.

 

🔺 وی با اشاره به دغدغه‌ی کارشناسان در خصوص رعایت تعرفه‌ی دستمزد کارشناسی تصریح کرد: انصافا کارشناسان در این زمینه همواره تعمال و همکاری خوبی با قضات داشته‌اند و اگر در مواردی تعرفه‌ی پایین‌تری در نظر گرفته می‌شود بر اساس شرایط اجتماعی و فشارهای اقتصادی است که در حال حاضر مردم با آن مواجه هستند و انتظار داریم کارشناسان نیز در این خصوص مانند همیشه همراهی لازم را داشته باشند.

 

🔺 شاهون‌وند با استقبال از تغییر شیوه‌ی مکاتبات میان دادگستری و کانون و بروز‌رسانی آن بیان داشت: بدون شک این کار در سرعت بخشیدن به دادرسی موثر است و زمینه‌ی آن فراهم خواهد شد.

 

🔺دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد اعلام آمادگی کرد تا با برگزاری جلسات منظم میان کانون و بخش‌های مختلف دادگستری، مشکلات و چالش‌های موجود واکاوی و برطرف شود.

 

**روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان**

https://t.me/kanounlorestan

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان