امروز چهارشنبه  30 بهمن 1398

آرشیو اخبار

اعلام نتایج اولیه آزمون کانون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۹۸

جهت مشاهده نتایج اولیه آزمون کانون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۳۹۸، به صفحه اینترنتی زیر مراجعه نمایید: http://result2.sanjesh.org/RSDadgostari/KD9811/

همدلی، محور ارتباط و تعامل «کانون کارشناسان» و «مرکز امور مشاوران» است

رییس «کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان» در دیدار با هیأت مدیره «مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه» استان اظهار داشت: همدلی، محور ارتباط و تعامل کانون کارشناسان و مرکز مشاوران است. به گزارش روابط عمومی کانون لرستان؛ حجت والیزاده با تاکید بر اینکه افتراق و جدایی جایی در تعاملات این دو تشکل ندارد، تصریح کرد: «کانون کارشناسان رسمی دادگستری» و «مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه» منافع مشترک دارند و همین مسأله باید محور همددلی و تعامل قرار گیرد.

گزارش/گفتگوی عضو شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری

کارشناسی یک هنر ظریف و حساس است

*نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری تا پیش از پایان سال اعلام می‌شود کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان لرستان در سال 1384 به صورت مستقل تاسیس و تا به امروز به فعالیتش بر اساس قانون ادامه داده و از جمله کانون‌های موفق کشور می‌باشد. داریوش بازگیریان کارشناس ارشد رشته‌ی زراعت، از جمله سرمایه‌های گرانقدر کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان است که با 30 سال سابقه‌ی کارشناسی، هم به خاطر تجارب گرانبهایی که دارد و هم جایگاهش در «شورای عالی کارشناسان رسمی داگستری کشور»، پتانسیل ارزشمندی برای کانون و لرستان محسوب می‌شود که ایجاد زمینه‌ی استفاده از او و جایگاهش می‌تواند وظیفه‌ی خطیر کانون و مسئولان استان باشد. انتخاب او به نمایندگی استان‌های لرستان، ایلام، کردستان و کرمانشاه در شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری از بین حدود 24 هزار کارشناس کل کشور می‌تواند نقطه عطفی برای لرستان باشد. بازگیریان دو دوره عضو هیأت‌مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان بوده و به گفته‌ی خودش، ارتقاء این تشکل و افزایش شأن و منزلت کانون همواره دغدغه‌ی وی بوده است. داریوش بازگیریان کارشناس ارشد رشته‌ی زراعت است و در کنار عضویت در کانــون کارشناسان رسمی دادگستری استان، در بدنه‌ی سازمان جهــاد کشاورزی لرستان نیز نیروی مؤثری بوده و در رده‌های مختلــف اداری این سازمان از جمله مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌ها و مراکز خدمات جهاد کشاورزی تابعه‌ی این سازمان افتخار خدمت داشته است. او که تاکنون با همکاری دو نفر از همکاران کارشناس رسمی خود 5 کتاب نیز در زمینه‌های مختلف کارشناسی تهیه و تدوین نموده، خودش را عضو کوچکی از جامعه‌ی کارشناسان رسمی دادگستری استان می‌داند و می‌گوید: «در همین حیطه دارای 28 مدرک کارشناسی ارشد در رشته کشاورزی و سابقه‌ی کار در سازمان جهاد کشاورزی لرستان و ادارات تابعه‌ی این سازمان هستم و از ایــن کــه در این سنگر به جامعه‌ی خــود خدمت کرده‌ام خوشحالم؛ چراکه در این جایگاه به اقتصــاد مولد کشور و جامعه‌ی کشاورزان زحمتکش جبهه‌ی تولید کمک کرده و برای حفظ ثبات اجتماعی و امنیت غذایی پایدار جامعه تلاش کرده‌ام.»

ایجاد واحد روابط عمومی برای افزایش تعامل با اصحاب رسانه

در ششمین جلسه‌ی هیأت‌مدیره‌ی کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان، موضوع ایجاد واحد روابط عمومی مطرح و با آن موافقت گردید. به گزارش روابط عمومی کانون؛ در این جلسه که آقایان حسن آذری، محمد سپهوند، آرش سیف و حجت والیزاده حضور داشتند، با انتصاب کرم‌رضا تاج‌مهر به عنوان مسئول روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری موافقت گردید.