امروز دوشنبه  12 خرداد 1399

آرشیو اخبار

قابل توجه کارآموزان محترم کارشناسی (سال 1395)

برگزاری دوره آموزشی جامع مقدمات کارشناسی

هیچ چیز پوشیده و پنهانی در کانون وجود ندارد

حجت والیزاده گفت: سیاست ما این است که تک‌تک کارشناسان عزیز بی‌آنکه در کانون و جلسات کانون حضور داشته باشند در جریان همه‌ی امور آن قرار بگیرند و هیچ امر پنهان و پوشیده‌ای وجود نداشته باشد.

قابل توجه پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی رسمی دادگستری سال 1398

مدارک لازم برای تکمیل پرونده:

دستگاه‌های اجرایی نسبت به انتخاب کارشناس از طریق کانون اقدام نمایند

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان در ابلاغیه‌ای از ذیحسابان و مدیران مالی دستگاه‌های اجرایی استان خواست در صورت نیاز به استفاده از کارشناس، از طریق کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان اقدام نمایند

مراسم اتیان سوگند کارشناسان جدید کانون برگزار شد

مراسم اتیان سوگند چند تن از کارشناسان جدید کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان صبح امروز با حضور معاون دادگستری لرستان و هیأت مدیره کانون در سالن کنفرانس کانون برگزار گردید.

اسامی پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی رسمی دادگستری آزمون سال 98

اسامی پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی رسمی دادگستری آزمون سال 98

همه‌ی ما برای اجرای دقیق قانون و تحقق عدالت تلاش می‌کنیم

رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان در جلسه با سرپرست سازمان بازرسی کل استان گفت: تلاش ما در کانون کارشناسان رسمی دادگستری و سایر دستگاه‌های زیرمجموعه دستگاه قضایی، کمک به اجرای دقیق قوانین و مقررات و به تبع آن تحقق عدالت است.

دیر یا زود کارشناسان کانون و مرکز امور مشاوران ادغام می‌شوند

رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان اظهار داشت: به موجب تفاهم‌نامه‌ای که میان شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز امور مشاوران و کارشناسان قوه قضاییه انعقاد گردیده، "ستاد هماهنگی امـور کارشناسـان" تشکیل می‌شود که یکی از اهداف آن می‌تواند فراهم ساختن زمینه‌ی ادغام این دو باشد

امروزه بدون تسهیلات حمایتی بانک، زندگی دشوار است

حجت والیزاده در جلسه با مسئولان بانک تجارت استان: امروزه بدون تسهیلات حمایتی بانک، زندگی دشوار است رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان در جلسه با مسئولان بانک تجارت استان که در سالن کنفرانس کانون برگزار گردید اظهار داشت: امروزه شرایط به گونه‌ای است که بدون حمایت بانک و تسهیلات بانکی زندگی دشوار است.

مراسم ادای سوگند کارشناسان جدید رسمی دادگستری لرستان برگزار گردید

مراسم ادای سوگند پنج تن از کارشناسان جدید رسمی دادگستری استان لرستان با حضور معاون دادگستری و رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان لرستان برگزار گردید.