امروز جمعه  12 آذر 1400
تعداد بازدید : 89 - تاریخ خبر : شنبه 22 آبان 1400 - 08:27  
متقاضیان آزمون کارشناسی رسمی دادگستری تا 25 آبان فرصت ثبت‌نام دارند

#خبر

 

متقاضیان آزمون کارشناسی رسمی دادگستری تا 25 آبان فرصت ثبت‌نام دارند

 

🔺 رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان گفت: متقاضیان آزمون کارشناسی رسمی دادگستری تا 25 آبان فرصت ثبت‌نام دارند.

 

🔺 به گزارش روابط عمومی کانون، حجت والیزاده با اشاره به اینکه ثبت‌نام متقاضیان آزمون کارشناسی رسمی دادگستری سال 1400 از دوشنبه 18 آبان در سایت سازمان سنجش آغاز شده و تا سه‌شنبه 28 آبان ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: تاریخ برگزاری آزمون جمعه 29 بهمن ماه 1400 می‌باشد.

 

🔺 وی افزود: در مجموع با هماهنگی دادگستری استان و شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری، برای مناطق شش گانه استان لرستان، در 30 رشته برای جذب 378 نفر اعلام نیاز کرده‌ایم.

 

🔺 والیزاده با تاکید بر اینکه بیشترین پذیرش مربوط به رشته‌هایی است که تعداد کارشناس کمتری در استان داریم، تصریح کرد: در این میان رشته «تشخیص اصالت خط، امضاء و اثر انگشت» با پذیرش 65 نفر، و رشته «امور ثبتی» با پذیرش 32 نفر بالاترین تعداد پذیرفته‌شدگان را به خود اختصاص داده‌اند.

 

🔺 رییس تشکل کارشناسی رسمی دادگستری لرستان عنوان داشت: در رشته‌های «امور وسائط نقلیه موتوری زمینی/ ویژه افسران» و «نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی» نیز هر کدام تعداد 22 نفر اعلام نیاز شده است.

 

🔺 حجت والیزاده در خصوص قبول‌شدگان آزمون کارشناسی سال 1398 که هنوز نتیجه کمیسیون ماده 13 آن‌ها اعلام نشده نیز خاطرنشان ساخت: بر اساس تصمیم شورای عالی، این افراد در صورت تمایل می‌توانند در آزمون سال 1400 شرکت نمایند و در صورت مثبت شدن نتیجه کمیسیون ماده 13 آن‌ها، هزینه‌ ثبت‌نام به آنها بازگردانده خواهد شد.

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان