امروز جمعه  12 آذر 1400
تعداد بازدید : 85 - تاریخ خبر : سه شنبه 18 آبان 1400 - 12:51  
رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان: کانون مدیون خدمات مدیران پیشین خود است

#خبر

 

رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان:

 

کانون مدیون خدمات مدیران پیشین خود است

 

🔺 رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان در دیدار با مدیرعامل باشگاه خیبر خرم‌آباد و رییس اسبق کانون اظهار داشت: کانون مدیون خدمات مدیران پیشین خود است و هیچ کس نمی‌تواند زحمات هیات مدیره‌های قبلی را نادیده بگیرد.

 

🔺 به گزارش روابط عمومی کانون؛ حجت والیزاده در این جلسه که صبح امروز سه‌شنبه در محل کانون برگزار گردید با اشاره به زمینه‌سازی‌های ساختاری توسط مدیران پیشین کانون گفت: امروز بر اساس این زیرساخت‌ها و ارتقاء آن‌ها کانون جایگاه مناسبی پیدا کرده که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

🔺 رییس تشکل کارشناسان رسمی دادگستری لرستان با نقل جمله‌ای از زنده‌یاد مهندس عزت‌اله فیلی بنیانگذار کانون بیان داشت: آن بزرگمرد همیشه می‌گفت کانون باید بر آدم‌ها و نام‌ها ارجحیت داشته باشد و مساله‌ی اول همه‌ی ما باشد.

 

🔺 وی با اشاره بحث ارجاع کارشناسی افزود: از جمله اموراتی که اساس آن در سال‌های گذشته بنیانگذاری شده و امروز توانسته‌ایم آن را بر اساس نرم‌افزاری بروز نماییم، ارجاع کارشناسی است که با تدابیر اندیشیده شده در آینده‌ای نزدیک شرایط به مراتب بهتر و ایده‌آل‌تر هم خواهد شد.

 

🔺 والیزاده با اشاره به افزایش چشمگیر تعداد کارشناسان در سال‌های اخیر تصریح کرد: ارائه‌ی خدمات به این طیف مستلزم ایجاد زیرساخت‌های وسیع‌تر و امکانات متنوع‌تری است که امیدواریم با یاری و همراهی همه‌ی کارشناسان فراهم شود.

 

«روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان»

 

کانال تلگرام کانون: kanounlorestan@

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان