امروز جمعه  12 آذر 1400
تعداد بازدید : 141 - تاریخ خبر : شنبه 8 آبان 1400 - 09:06  
مجمع عمومی فوق‌العاده سالیانه کانون برگزار شد

#خبر

 

مجمع عمومی فوق‌العاده سالیانه کانون برگزار شد

 

🔺 مجمع عمومی فوق‌العاده (نوبت دوم) کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان شامگاه پنجشنبه 6 آبان به صورت مجازی در سالن کنفرانس این کانون برگزار شد.

 

🔺 به گزارش روابط عمومی کانون، رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان در این جلسه با ارائه‌ی گزارشی از وضعیت کانون اظهار داشت: خوشحالیم که به محض آغاز فعالیت هیات مدیره، اقداماتی صورت گرفت که در تمام دوران گذشته مسبوق به سابقه نبوده است.

 

🔺 حجت والیزاده با اشاره به راه‌اندازی واحد حراست کانون گفت: خوشحالیم که این اتفاق با حضور ناصر عبدالهی رخ داد که از نیروهای شریف و مورد وثوق تمام کارشناسان است.

 

🔺 وی افزود: راه‌اندازی واحد روابط عمومی نیز در راستای معرفی هر چه بیشتر کانون به عموم مردم صورت گرفت که از دیگر اقدامات مثبت هیات مدیره فعلی است و خلاء آن در گذشته وجود داشت.

 

🔺 انجام حسابرسی از صورت‌های مالی کانون از دیگر مباحثی بود که والیزاده با اشاره به آن تصریح کرد: در تمام دوره‌های گذشته این کار صورت نگرفته بود و خوشبختانه در حال حاضر صورت‌های مالی استاندارد برای کانون تهیه گردیده است.

 

🔺 رییس تشکل کارشناسان رسمی دادگستری لرستان بیان داشت: در تمام دوره‌های گذشته وام قرض‌الحسنه به هیچ کارشناسی اعطا نشده اما در یک سال گذشته 7 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه با کارمزد 4 درصد در اختیار 700 نفر از کارشناسان قرار گرفته که مایه‌ی مباهات هیات مدیره فعلی است.

 

🔺 حجت والیزاده با اشاره به فعال نمودن واحد آموزش کانون گفت: در سال گذشته 6 هزار نفر ساعت دوره‌ی آموزشی برگزار گردیده که در همه‌ی سال‌های گذشته در این حجم فعالیت آموزشی اتفاق نیفتاده است.

 

🔺 انعقاد تفاهم‌نامه‌ی همکاری دوجانبه با دستگاه‌های اجرایی استان در راستای بهبود فرایند کارشناسی از دیگر موضوعاتی بود که وی با اشاره به آن اظهار داشت: انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه با اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی، سازمان جهاد کشاورزی و اداره‌کل راه و شهرسازی لرستان از جمله این موارد است.

 

🔺 به گزارش روابط عمومی کانون، دو موضوع در دستور کار شامل ساخت طبقه‌ی چهارم ساختمان فعلی کانون و تاسیس صندوق قرض‌الحسنه برای اعطای وام به کارشناسان  در جلسه مجمع عمومی قرار گرفته بود که در نهایت کارشناسان شرکت‌کننده در مجمع با مورد اول موافقت نمودند.

 

**روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان**

https://t.me/kanounlorestan

 

 

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان