امروز جمعه  12 آذر 1400
تعداد بازدید : 77 - تاریخ خبر : پنج شنبه 22 مهر 1400 - 13:07  
رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان: با شرایط مطلوب فاصله داریم اما روز به روز ساختار کانون بهتر می‌شود

#خبر

 

رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان:

 

با شرایط مطلوب فاصله داریم اما روز به روز ساختار کانون بهتر می‌شود

 

🔺 رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان در جلسه‌ی هیات مدیره کانون با عضو شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری اظهار داشت: از نظر ساختاری کانون با شرایط مطلوب و ایده‌آل فاصله دارد اما با برنامه‌ریزی‌های مناسبی که صورت گرفته روز به روز ساختار کانون بهتر می‌شود.

 

🔺 به گزارش روابط عمومی کانون؛ در این جلسه که پیش از ظهر امروز پنج‌شنبه برگزار شد، حجت والیزاده با ارائه‌ی گزارشی از مشکلات موجود و کارهای صورت گرفته گفت: از مهم‌ترین موضوعات کانون، مساله‌ی ارجاع عادلانه‌ی کار کارشناسی به کارشناسان است که در این زمینه ضرورت دارد نگاه کارشناسان شخصی و انفرادی نباشد.

 

🔺 وی افزود: در حال حاضر این امر از طریق نرم‌افزار و بدون دخالت نیروی انسانی صورت می‌گیرد و رضایت نسبی کارشناسان را به دنبال داشته است و مطمئنا با رفع اشکالات نرم‌افزار موجود، شرایط بهتر هم می‌شود.

 

🔺 والیزاده در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به افزایش قابل توجه حجم شکایت از کارشناسان تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین دلایل این امر این است که ارائه‌ی شکایت هیچ گونه هزینه‌ای برای شاکی ندارد.

 

🔺 رییس کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان خاطرنشان ساخت: در این زمینه خوشبختانه با حضور جناب آقای عبدالهی به عنوان معاون دادستان انتظامی کانون، ساختار منظمی شکل گرفته و فرایند آن در کمترین زمان ممکن به انجام می‌رسد.

 

**روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان**

https://t.me/kanounlorestan

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان