امروز شنبه  24 مهر 1400
تعداد بازدید : 30 - تاریخ خبر : سه شنبه 20 مهر 1400 - 08:27  
ساختمان کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان به نام بنیانگذارش نامگذاری می‌شود

#خبر

 

ساختمان کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان به نام بنیانگذارش نامگذاری می‌شود

 

🔺 با تصویب هیات مدیره، ساختمان کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان به نام بنیانگذارش نامگذاری می‌شود.

 

🔺 به گزارش روابط عمومی کانون، در بیست و هشتمین جلسه هیات مدیره کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان مصوب گردید ساختمان کانون به نام زنده‌یاد مهندس عزت‌اله فیلی نامگذاری شود.

 

🔺 زنده‌یاد مهندس عزت‌اله فیلی بنیانگذار کانون کارشناسان رسمی دادگستری و سازمان نظام مهندسی لرستان و در مقاطعی رییس هیات مدیره هر دو تشکل نیز بوده است.

 

🔺 وی که از چهره‌های تاثیرگذار و خوشنام استان بود، پس از راه‌اندازی کانون تا سال‌ها ساختمان شخصی خود را بدون چشمداشت در اختیار این تشکل نوپا قرار داد.

 

🔺 زنده‌یاد فیلی علاوه بر عضویت در شورای مرکزی سازمان نظام‌ مهندسی کشور و سردبیری مجله شمس، عضو اولین دوره شورای اسلامی شهر خرم‌آباد و رییس اولین دوره آن و نیز در مقطعی شهردار خرم‌آباد بوده است.

 

🔺 زنده‌یاد مهندس عزت‌اله فِیلی که متولد شانزدهم اردیبهشت سال 1325 شهرستان خرم‌آباد و از جمله اولین مهندسین خرم‌آبادی فارغ‌التحصیل خارج کشور بود،  ۱۲ تیر ماه سال ۱۳۹۹ بر اثر عارضه قلبی در تهران درگذشت و پیکر او در آرامستان خِضر خرم‌آباد به خاک سپرده شد.

 

🔺 پس از درگذشت این فقید سرشناس، از سوی کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان پیشنهاد نامگذاری خیابانی به نام ایشان به شهرداری و شورای شهر ارائه گردید که تاکنون در مورد آن ترتیب اثری داده نشده است.

 

**روابط عمومی کانون کارشناسان رسمی دادگستری لرستان**

https://t.me/kanounlorestan

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان